Lotnisko w Pyrzowicach – parkingi

  • Posted by: admin
  • 2017-11-18

Lotnisko w Pyrzowicach – parkingi

Co możemy powiedzieć o porcie lotniczym, który znajduje się w Katowicach-Pyrzowicach? Z pewnością to, że obecnie jest to jedno z najnowocześniejszych lotnisk w Polsce. Nie jest on może największy, bo pod względem liczby operacji lotniczych znajduje się na czwartym miejscu wśród polskich portów lotniczych, to posiada jednak trzy terminale pasażerskie o łącznej przepustowości około 5,5 mln pasażerów rocznie. To całkiem sporo. Dodajmy też, że dysponuje on jedną z najdłuższych dróg startowych w Polsce. Pas startowy liczący 3200 m długości i 45 metrów szerokości do użytku został oddany w roku 2015. Dawniej wielu Klientów korzystających z tego portu lotniczego narzekało na zbyt małą liczbę miejsc parkingowych. Jak jest z tym obecnie? Wydaje się, że wielu zastrzeżeń mieć nie wolno.

Tanio i bezpiecznie

Wokół lotniska parkingów jest naprawdę co niemiara. Co ważniejsze wiele z nich jest naprawdę tanich, a nie da się przecież ukryć, że wielu klientów zwraca uwagę na cenę. Być może nie jest ona najważniejsza, bo mowa tu o kwocie około kilkudziesięciu złotych, ale jednak wielu naszych rodaków liczy się z każdą złotówką i jeżeli za podobnej jakości usługi mogą zapłacić mniej, to zwyczajnie to zrobią.

Jako bardzo wysoki można również ocenić sam poziom ochrony na takich parkingach. Nie da się ukryć, że ktoś, kto wyjeżdża na wakacje czy spotkanie biznesowe nie chce martwić się tym, czy zastanie swoje auto po powrocie. Tu nie ma z tym większych problemów, ponieważ poza samą ochroną w postaci stróża czy agencji ochrony na tutejszych parkingach znajdziemy również monitoring.

Atmosfera 24h

Wzorowym przykładem lokalnego parkingu jest Atmosfera 24h http://www.atmosfera.eu/. Mimo że jest to parking stosunkowo młody, to szybko zyskuje na popularności. Oczywiście wszystko dzięki wysokiej jakości usług i niskim cenom. Zostawiając tutaj swoje auto, nie tylko możemy mieć pewność, że nic mu się nie stanie. Dodatkowo zostaje ono ubezpieczone. Jakby tego mało dla klientów dostępna jest restauracja, a oni sami bezpłatnie transportowani na lotnisko i z powrotem. Nawet pomimo tego, że parking od portu lotniczego dzieli jedynie około stu metrów.