Weekend kawalerski i panieński, czyli o turystyce przedślubnej

  • Posted by: admin
  • 2018-10-13

Weekend kawalerski i panieński, czyli o turystyce przedślubnej

Wieczory kawalerskie i panieńskie weszły na stałe do obowiązkowych imprez w naszym kraju. Rośnie zainteresowanie także ofertą turystyczną związaną z weekendowymi kawalerskimi i panieńskimi wieczorami. Miastem, które doskonale nadaje się na zorganizowanie takiego wyjazdu jest Kraków.

Kraków ma wiele walorów, które sprawiają, że jest to idealna destynacja dla wieczorów panieńskich i kawalerskich:

  • miasto jest piękne i atrakcyjne turystycznie
  • jest tutaj wiele różnorodnych atrakcji zarówno w dzień, jak i w nocy
  • to miasto nigdy nie zasypia, a więc impreza może trwać bezustannie dwa dni.

Wybierając się na wieczór czy to panieński czy kawalerski do Krakowa warto zarezerwować apartament. Apartamenty w dogodnej lokalizacji można znaleźć na stronie – apartamenty do wynajęcia w krakowie. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli spędzać ze sobą czas, a jednocześnie będziecie mieć prywatność i nikt nie będzie ingerował w wasze plany.

Udając się do Krakowa na taki wieczór w zależności od upodobań można zwiedzić Muzeum Polskiej Wódki, skorzystać z laserowego paintball’a, udać się do SPA czy na naukę pole dane. Osoby z romantyczną duszą może zainteresować zbierająca bardzo dobre recenzje, światowej sławy wystawa „Titanic the Exhibition”.

Po dniu pełnym wrażeń warto coś z jeść. W Krakowie macie do wyboru restauracje ze wszystkich stron świata. Także oferta polskiej kuchni jest bardzo bogata.

Wieczorem natomiast obowiązkowym punktem weekendu kawalerskiego czy panieńskiego są tańce. W Krakowie z pewnością nie zabraknie Wam miejsc, do których warto zajrzeć. W zasadzie wystarczy udać się na Rynek Główny, w jego okolicach na każdej uliczce są miejsca, gdzie można potańczyć. Oferta muzyczna jest także bardzo szeroka od disco polo, przez dance, techno po rocka i jazz. Krakowskie kluby otwarte są do wczesnych godzin porannych, więc impreza może toczyć się do białego rana.

 

Kraków to bardzo dobry wybór dla każdego wieczoru kawalerskiego i panieńskiego.