Wykończenie łazienek w pokojach hotelowych – jakie będzie najlepsze?

  • Posted by: admin
  • 2019-07-22

Wykończenie łazienek w pokojach hotelowych – jakie będzie najlepsze?

Urządzanie łazienki we własnym domu, jak i na terenie obiektu, który będzie wynajmowany- wcale nie jest prostym zadaniem i zazwyczaj wiąże się ze sporą odpowiedzialnością. Dlatego też często właściciele dużych obiektów i sporych inwestycji, decydują się nawet na współpracę z projektantem wnętrz tym samym zyskując pewność, że wystrój będzie w odpowiednim standardzie i że będzie na czasie. W przypadku wykonywania takiego projektu, trzeba wykazać się wyczuciem stylu oraz pewnym gustem, a także znajomością bieżących trendów. Urządzanie łazienek hotelowych wiąże się z jeszcze większą odpowiedzialnością, gdyż wiele osób będzie z takich łazienek korzystać oraz oceniać je, zarówno pod względem wyposażenia, jak i samego projektu. Na jaką ceramikę postawić i jakie zabiegi zastosować, aby nawet łazienka, w której nie ma okna była jasna i przestronna?

 

Modne płytki do łazienek o wysokim standardzie

fot: https://mirad.pl/plytki-ceramiczne/ariostea/

 

Bardzo modnym, ale i bardzo praktycznym rozwiązaniem mogą okazać się płytki od włoskiego producenta Ariostea. To wprost idealne płytki ceramiczne do hotelowej łazienki, także ze względu na fakt, że są one bardzo wytrzymałe, odporne na ścieranie oraz na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też takie płytki będą mogły długo stanowić ozdobę każdej łazienki. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na fakt, że w ramach kolekcji znajdziemy piękne imitacje drewna, marmuru czy też kamienia, które stanowią doskonałą bazę kompozycyjną do każdego projektu. Utrzymane w kolorach bieli, szarości, brązu oraz grafitu, stanowią neutralne tło kolorystyczne, które się nie nudzi, które nie męczy oczu i które tak naprawdę nie wychodzi z mody. W kolekcji znajdziemy płytki o standardowym formacie, ale i propozycje większych płytek, doskonale prezentujących się na ścianach i optycznie powiększających przestrzeń.

 

A co do małej łazienki bez okna?

 

Na terenie dużych obiektów hotelowych trudno o to, aby w każdej łazience mogły znaleźć się okna. Jeśli więc projekt ich nie zakłada- postawmy na  płytki ceramiczne do hotelowej łazienki, które będą utrzymane w jasnej kolorystyce. Postarajmy się też wybrać płytki dostępne w jak największym formacie. Oczywiście, możemy zaprojektować także ciekawe akcenty kolorystyczne, które dodatkowo ożywią tę przestrzeń. Pamiętajmy jednak o tym, że w codziennej praktyce sprawdza się to, że jasne kolory powiększają przestrzeń i dodają mu światła, nawet jeśli wewnątrz można skorzystać tylko i wyłącznie ze sztucznego oświetlenia.